Студія архітектури ЄВРОБУДСВІТ

 

Приклади наших робіт

Дерев’яні сходи

Дерев'яні сходи

Дерев’яні сходи
ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Дерев’яні сходи

Сходи в одноквартирних будинках і багаторівневих квартирах – це стандарт, який дозволяє вільно рухатися між верхом і низом. Сходи з одним прольотом, з двома прольотами (прямі, повернені, з посадкою тощо), трирівневі, спіральні, віялоподібні обробки – кожна з таких конструкцій повинна бути функціональною та безпечною. 

Вони повинні забезпечувати хороше зчеплення, щоб мінімізувати ризик падіння. Сходи у Львові повинні бути міцними, доброзичливими для дотримання порядку та приємними для очей, а також – відповідати дизайну інтер’єру всієї кімнати. 

Ми здатні оцінити красу натуральної деревини, а багаторічний досвід проєктування та виготовлення сходів дає нам можливість виконувати різні замовлення. Вони складаються як зі створення всієї конструкції, так і лише з корпусу сходів із поручнями. Компанія «WOOD MADE» пропонує вам ознайомитися з прикладами виконаних дерев’яних конструкцій на сайті.

Ми виготовляємо та збираємо дерев’яні сходи. У нашій пропозиції ви знайдете варіанти в різному стилі: прямі, зігнуті, обробні. Однак найчастіше мова про основні форми класицизму та сучасності. Наша команда пропонує рішення, яке відповідає смакам клієнтів. Вони створюють оригінальний і неповторний ефект.

Можна замовити сходи класичні: зазвичай вони спроєктовані з помірністю та елегантністю. Завдяки своєму зовнішньому вигляду вони стають для інтер’єру декоративним елементом. Для сучасних дерев’яних сходів характерні нестандартні й дивовижні будівельні рішення та простота в обробці окремих елементів.

Остаточний вигляд зігнутих, самонесучих або сформованих сходів, виготовлених компанією «WOOD MADE», підходить під індивідуальні очікування наших клієнтів. Також ми обов’язково пристосовуємо конструкцію під специфіку будівлі, розміри приміщення та дизайн інтер’єру, для якого вони призначені. 

У нашій галереї ви знайдете фотографії, на яких зображені конструкції, виготовлені з найякісніших матеріалів і дорогоцінних видів листяних і екзотичних дерев, таких як дуб, ясен або червоне дерево. Вони показують велику різноманітність замовлень – ми не боїмося викликів і реалізації складних проєктів. Можливо, представлена ​​галерея стане для вас натхненням, а дерев’яні сходи у Львові – ідеєю для облаштування простору у власному будинку.

Важливим питанням є турбота про високу якість матеріалу для будівництва сходів, проєктування конструкції з урахуванням вимог до простору. Також – точний розрахунок габаритів і їхнього регулювання, щоб сходи були стійкими, зручними в користуванні та естетично завершеними. Ми використовуємо перевірені формули для обчислення розміру та міцності кожної моделі. Завдяки їм маємо можливість підготувати для наших клієнтів зі Львова та області різноманітні моделі, які відповідають їхнім очікуванням. 

Для виготовлення сходів використовуються матеріали, ідеальні для обробки та створення конструкцій різного типу. На нашу думку, найкращі матеріали включають деревину, отриману з листяних дерев. Вони відрізняються твердістю, стійкістю до зовнішніх факторів і хорошими обробними властивостями. 

Деревина для виробництва сходів повинна мати достатню вологість близько 8-12%. Залежно від конструкції та розміру елементів, ми використовуємо дві технології склеювання:

  • склеювання вагонками: вставка з листяних порід накривається однією чи обома сторонами, які стають придатними для роботи, так званим «склеюванням шару» або «сендвічем»;
  • більші поверхні склеюються зі смуг деревини, які поперемінно обертаються.

Завдяки цьому внутрішні напруги деревних волокон зміцнюють одне одного, що захищає сходи від розтріскування та деформації. Підготовлений таким чином матеріал вже можна обробити відповідно до конструкції.

Пропозиція сучасних дерев’яних сходів спрямована на людей, які віддають перевагу модерному стилю та дизайну. Ми надамо вам рішення, які ідеально підходять до індивідуального характеру інтер’єру. 

Наша команда використовує незвичайні самонесучі конструкції, завдяки яким сходи не потребують бетонних опор, вони набувають візуальної легкості й можуть приймати різні форми. Ми пропонуємо дерев’яні модульні сходи, прямі й звивисті, оснащені балюстрадами з дерева, скла чи неіржавної сталі тощо.

Сходи повинні відповідати не тільки функціональним, але й візуальним значенням. Ми виготовляємо сходи з дерева, які характеризуються довговічністю й стають стильним елементом дизайну інтер’єру.

  • Проєкт

Компанія «WOOD MADE» розробить для вас індивідуальний проєкт, адаптований до вимог і стилю приміщення. Він буде представлений у вигляді 3D-візуалізації. Проєктування, виготовлення та складання сходів – наша спеціальність. За ці роки ми накопичили цінний досвід, завдяки якому створюємо конструкції, що відрізняються високою якістю, точністю та естетичністю.

  • Виробництво

Команда «WOOD MADE» виготовляє дерев’яні сходи у Львові за допомогою сучасної техніки, використовуючи лише найкращі матеріали. Пиломатеріали постачають до нас авторитетні пилярі.

  • Збірка на місці

Наші співробітники – професіонали, які звертають увагу на кожну деталь. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що сходи протримаються роками.

Компанія «WOOD MADE» виготовить для вас сходи, які повністю відповідатимуть вашим очікуванням і особливостям конкретного приміщення. Ви можете купити сходи в багатьох варіантах – самонесучі, зігнуті, стовпчикові тощо. Як матеріал можна використовувати класичний дуб, бук, ясен, так і дещо екзотичнішу сировину. Ми пропонуємо широкий вибір кольорів, а також можливість використання додаткових прикрас у вигляді металевої фурнітури чи скляних елементів.

На етапі проєктування наша команда використовує сучасну програму, яка дозволяє уважно ознайомитися зі структурою сходів із дерева, а також представити клієнтам повну візуалізацію. Ви можете розраховувати на нашу професійну підтримку. Ми будемо на зв’язку на будь-якому етапі реалізації проєкту, а також порадимо, які дерев’яні конструкції варто вибрати.