Студія архітектури ЄВРОБУДСВІТ

 

Приклади наших робіт

Міжкімнатні двері

Двері на замовлення

ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Міжкімнатні двері

Як і інші вироби з деревини, дерев’яні двері актуальні століттями. Їх використовують уже дуже давно, та й нині вони не перестають бути популярними. Завдяки тому, що постійно з’являються нові матеріали, які використовуються при виготовленні дверей, можна уникнути багатьох проблем. Наприклад, їх не пошкодять паразити, такі конструкції стали стійкими до впливу вологи й простими в догляді. Все це вказує на практичність і функціональність дверей із дерева.

Сучасна обробка таких дверей додає їм нових характеристик і лише підсилює їхні переваги. Тож двері з масиву дерева:

  1. Стильні. Ми виготовляємо ексклюзивні дверні конструкції, які завжди мають бездоганний вигляд і відповідають сучасним тенденціям. Через те, що це дерев’яні двері на замовлення, наші спеціалісти зможуть адаптувати їх до будь-якої кімнати та її оформлення інтер’єру. Неважливо, це буде усталена класика, стриманий мінімалізм або сміливий і неординарний модерн.
  2. Екологічні. Звісно, кожен вкладає в це слово щось своє, але тим і цікаві дерев’яні вироби, що вони можуть створити для вас різний, але завжди особливий настрій. Це позначиться на загальній атмосфері будинку: вона стане більш «теплою» та затишною. Також двері з дерева сприяють створенню приємного та здорового мікроклімату.
  3. Ізоляційні. Дверні конструкції з дерева чудово поглинатимуть шум. Завдяки цьому ви зможете повністю відмежуватися від оточення й зосередитися. Також вони сприяють зберіганню тепла, тому збережуть у приміщенні оптимальну температуру.

Міцні. Двері з масиву надійні. Вони стійкі до різних механічних пошкоджень, тому вирізняються практичністю й служитимуть вам дуже довго.

Двері дерев’яні можуть стати окрасою не лише житлових будинків або квартир. Це чудове рішення для різних громадських місць, закладів готельно-ресторанного бізнесу, офісів або виробничих приміщень. Головне – правильно підібрати модель, та коли мова про готові рішення це може бути важко.

Ми зможемо на замовлення виготовити двері, надаючи комплексні послуги – тобто ви отримаєте проект «під ключ». Таким чином, наші спеціалісти будуть супроводжувати вас ще від моменту, коли вироби почнуть розроблятися, – і допоки не здадуть їх вам в експлуатацію. Замовивши двері у Львові від WOOD MADE, ви зможете ні про що не турбуватися: ми візьмемо на себе всі виробничі процеси й виконаємо професійний монтаж на вашому об’єкті.

Двері WOOD MADE гармонійно поєднують у собі гарний вигляд і високу надійність. Практика показала, наскільки довговічними можуть бути вироби з масиву: вони прикрашали вишукані інтер’єри багатьох пам’яток. Багато з них збереглися й досі – і це без використання спеціальних засобів, які доступні нам сьогодні: захисні речовини чи спеціальна обробка.

Двері на замовлення дозволяють виготовити конструкцію з будь-якими параметрами та характеристиками. Їх не потрібно буде адаптувати під певний дизайн або планування. Компанія WOOD MADE гарантує якість кожного етапу виробничого процесу. Ми ретельно контролюємо всі роботи, щоб ви були задоволені готовою продукцією та рівнем наданих послуг.

Наші спеціалісти проведуть потрібні заміри, а при розробці – зважатимуть на особливості вашого приміщення. До дверей ми підберемо відповідні кріплення та фурнітуру, а потім обережно встановимо їх, враховуючи всі норми. Таким чином, вироби радуватимуть вас і своєю красою, і довговічністю. Звертайтеся!