Студія архітектури ЄВРОБУДСВІТ

 

Приклади наших робіт

Кухні

Кухні на замовлення

ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Кухні

Останні кілька років вони стають все більш популярними. Це дуже вигідне рішення, яке забезпечує нам найбільший комфорт та оптимальне використання кухонного приміщення. Вибір кольорів і форм кухонних меблів майже безмежний. Достатньо правильно пристосувати їх до специфіки приміщення, а також до провідного стилю облаштування. 

Якщо ви хочете розрахувати вартість кухонних меблів на замовлення для вашої кухні Львів порадить звернутися до компанії «WOOD MADE». Розкажіть нам про свої смаки та бажання – і ми підготуємо відповідний проєкт.

 

  • Естетика

 

Перше що, спадає на думку, – це питання естетики. Меблі повинні витончено гармоніювати з характером інтер’єру та ефектно підкреслювати його стиль композиції. Звернімо увагу на їхній колір: на маленьких і тьмяно освітлених кухнях яскраві меблі у сучасному стилі будуть чудовим рішенням. Це вироби, які дарують враження легкості та візуально збільшують приміщення. 

Сучасні кухонні меблі не мають багатих прикрас і не здаються занадто масивними. Завдяки цьому вони стають універсальним рішенням, яке добре «працює» на кухнях будь-якого розміру. Великі й рясно прикрашені меблі на замовлення ефектно підкреслюють традиційний характер облаштування. Це прекрасне доповнення до великих кухонних кімнат, поєднаних із їдальнею. Привабливі прикраси та масивні шафи поєднуються з розкішшю та витонченістю.

 

  • Практичне питання

 

Меблі на замовлення повинні бути максимально функціональними. Пам’ятайте, що кухня – це конкретна кімната, яку варто обладнати значною кількістю глибоких ящиків. Завдяки цьому ви зможете вмістити в них все необхідне кухонне приладдя та різні види виробів. Зверніть особливу увагу на ергономіку. Виготовлення кухонь на замовлення – ідеальне рішення, адже в таких меблях буде корисний кожен елемент. Компанія «WOOD MADE» зможе адаптувати їх до ваших бажань і звичок.

Основа – це робочий трикутник, до якого належать плита, мийка та холодильник. Найбільш ергономічне рішення – розміщувати їх близько одне до одного та розташовувати у формі трикутника. Ми досягнемо цього, зробивши кухонний острів або поставивши холодильник поруч з іншою стіною кухні (меблі тоді приймуть форму літери L). Правильне розміщення холодильника, мийки та плити забезпечить вам високий комфорт у приготуванні страв, а разом із тим підвищить безпеку користувачів кухні.

Вибираючи найкращі меблі для кухні на замовлення, зверніть особливу увагу на висоту стільниць. Колись стандартний розмір становив 85 см, та це рішення не підійде для високих людей (лише зростом до 165 см). Передбачається, що люди вище 170 см повинні використовувати стільницю, розташовану на висоті 90 см. З іншого боку, дуже високі люди (понад 195 см) повинні мати обладнання висотою 100 см. Звичайно, ми повинні враховувати зріст кожного користувача кухні. Тому найпоширенішим рішенням є вибір стільниці висотою 90 см.

 

  • Хороший проєкт

 

Професійний дизайн – це основа для створення функціональної та елегантної кухні у Львові розміром. Якщо ви зробите це в тому місці, де плануємо придбання, то саме проєктування буде безкоштовним. Інакше вам доведеться платити додатково суму, яка залежить від кількості меблів та їхньої складності.

Створення проєкту починається з точного вимірювання кухонного приміщення. Тоді варто обговорити з дизайнером стиль облаштування, висоту стільниці та запропоноване компонування побутової техніки. Попередній ескіз, який ви зробите самостійно, також буде оцінений. Завдяки цьому дизайнер дізнається ваші очікування та вподобання. 

Переглядаючи готовий проєкт кухні під замовлення, зверніть увагу не тільки на естетику, але й на підтримку ергономічності кімнат. Якщо вищевказані два аспекти вас задовольняють, тоді варто сміливо приймати дизайн і дочекатися реалізації наших кухонних меблів мрії.

У вас є ідея, але ви не знаєте, як її реалізувати? Шукаєте цікаві рішення для кухні й хочете, щоб вона була приємною та практичною? Скористайтеся нашою допомогою – разом із вами ми створимо кухню, яка відповідає вашим очікуванням!

Функціональні набори кухонних меблів на замовлення – ідеальне рішення для кожної квартири та будинку. Вони дуже вітаються на кухнях, які не належать до великих і регульованих приміщень. Таких інтер’єрів дійсно багато, особливо у квартирах та на горищах будинків, пристосованих для житлових цілей. 

Відомо, що втілення мрії, зручної та функціональної кухні може стати для вас величезним викликом. Готові набори меблів не обов’язково будуть «працювати» в такому інтер’єрі. Вам буде складно знайти набір, який ідеально впишеться в уже облаштовану кімнату. І все ж хочеться максимально використати кожне місце на кухні. Кухонні гарнітури за розміром також будуть чудовим рішенням на великих і просторих кухнях. Завдяки їм ви зможете адаптувати інтер’єр до свого способу життя та буття. 

Кухні на замовлення – також відмінний варіант, якщо ви хочете облаштувати вітальню з міні-кухнею чи кімнату на горищі. Набори кухонних меблів, виготовлені на замовлення, стануть більш практичними в подібних інтер’єрах. Оформити таку кухню буде складно, використовуючи готові набори. Незалежно від того, наскільки велика й простора ваша кімната, замовте кухонні меблі, щоб не залишати зайвого зазору між шафою та стіною або плитою. 

Варто використовувати кожен куточок інтер’єру й створити кухню своєї мрії. Це можливо завдяки надзвичайно інтуїтивному конфігуратору. Просто використовуйте його для оформлення кухонного гарнітура, про який ви завжди мріяли. Від моменту створення та виконання замовлення вас розділяють всього декілька днів.

Найкращий спосіб вибрати кухню за розміром – це ретельно ознайомитися з предметом кухонної ергономіки. Тоді слід ретельно продумати вибір стилю облаштування. Орієнтуючись на це, ви оберете стандарт кухонних меблів і матеріал, який використовується для виготовлення стільниць і фасадів. 

Основою для придбання завжди повинен бути письмовий договір і професійний дизайн меблів. Якщо ви уважно ознайомитеся з умовами та виберете правильного виробника, тоді покупка буде безпечною та повністю задовольнить ваші очікування. Варто замовити кухню в перевіреному місці, що гарантує високу якість. Добре буде замалювати власний проєкт і обговорити його з фахівцем. Оптимальний ефект можуть гарантувати спеціалісти компанії «WOOD MADE».

Теоретично це легко, але насправді підтримка найвищої якості на всіх рівнях – це справжнє мистецтво. Ми знаємо, про що говоримо. Зрештою, «WOOD MADE» – досвідчений виробник меблів на замовлення, який докладає максимум зусиль і відданості кожному проєкту. 

У нас є добре обладнаний столярний цех, який дозволяє реалізовувати найскладніші дизайни меблів – як сучасних, так і класичних. Ми можемо підібрати кухні у Львові для будь-якого проєкту чи виготовити їх із нуля. Команда Eurobudsvit проєктує меблі з пристрастю та увагою до кожної деталі. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви зацікавилися пропозицією.