Студія архітектури ЄВРОБУДСВІТ

 

Приклади наших робіт

Дерев’яні вікна

Дерев'яні вікна на замовлення

Дерев’яні вікна
ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Завантажте файл, якщо у вас є планування
Отримайте кращу пропозицію!

Дерев’яні вікна

Дерево – найпопулярніший будівельний матеріал протягом століть. Його естетичні цінності позитивно впливають на зовнішній вигляд виробів. Дерев’яні вікна довговічні та відповідають високим технічним вимогам. Вони мають низьку теплопровідність, тому ефективно ізолюють приміщення. На відміну від пластикових, вони стійкі до деформацій, легко ремонтуються та мають більш естетичний вигляд.

Компанія WOOD MADE виготовляє вікна на замовлення відповідно до дизайну, який ви забажаєте. Ми виконуємо дерев`яні віконні конструкції будь-якої форми – як класичні прямокутні, так і незвичні: круглі, трикутні чи арочні. Вони можуть бути різної товщини та мати алюмінієві деталі. Ціна вікон варіюється залежно від вибору обраного дерева та розміру. Кожне замовлення розглядається індивідуально. 

Якщо ви бажаєте придбати їх для свого будинку чи квартири, варто уважно переглянути список речей, які суттєво впливають на якість таких конструкцій. Вибір деревини для виготовлення вікон залежить від ваших потреб і того, якого візуального ефекту ви хотіли би досягти.

  • Дерев’яні вікна з сосни. Ця деревина найбільш доступна і тому найчастіше використовується для виробництва. 
  • Дубові вікна. Сьогодні дуб є найкращим будівельним матеріалом серед листяних дерев. Його деревина тверда, дуже міцна та стійка до стирання. Вона характеризується високою міцністю та стійкістю до атмосферних умов. Дерев’яні дубові вікна стануть благородним і престижним доповненням до дизайну вашої оселі.

Майстри WOOD MADE відповідально ставляться до кожного етапу виготовлення дерев’яних вікон. Зокрема, використовуючи клеєний євробрус з деревини, що надходить із екологічних регіонів. Через те, що євробрус виготовлений із декількох шарів деревини, вікна з дерева від WOOD MADE довговічні, щільні та теплі.

Для вдосконалення тепло- та звукоізоляційних властивостей дерев`яних вікон використовуються двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом та ущільнювачі від кращих світових виробників.

Дерев’яні вікна у Львові можуть виготовлятися різноманітних типів та видів, з використанням декоративних елементів які використовуються для відреставрованих особняків та історичних споруд.

Якщо вам подобаються наші проекти, ми пропонуємо ознайомитися з рештою послуг на сайті. Вікна, виготовлені з дерева, – це лише частина нашої продукції. Ми також створюємо для вас дерев’яні зовнішні та внутрішні двері, розкішні дерев’яні кухні на замовлення чи престижні сходи. Звертайтеся, щоб зробити інтер’єр або екстер’єр вашої оселі гарним, функціональним і неповторним.